1
1 1 1 1 11 11 1 1 1
1 1
  1 1 1 1 1     1

1

 

Varundus

Varundus 
Alati on vajalik hoida mitut koopiat andmetest. Kui ühe andmekandjaga midagi juhtub, on väärtuslikud andmed teisel andmekandjal olemas. Varunduseks ei ole hea kasutada CD/DVD plaate, mälupulki ega väliseid kõvakettaid. Varunduseks on sobilik kasutada servereid, kus on dubleeritud kõvakettad, korralik tark- ja riistvaraline kaitse ning varundus on seadistatud automaatseks. 
Andmete varundus on iga ettevõtte jaoks hädavajalik, kuna andmete hävimine oleks katastroof. Aitame soetada ja üles seada nii kohalike kui kaugvarunduse süsteeme ning pakume nende hooldust ja monitooringut.


Ideaalne varundus
Kui ettevõttes on enda varundusserver, võimaldab see talletada suuri andmemahte, taastada kiirelt andmeid ning tagab kohalikul tasemel andmete säilimise.


Ettevõtte enda server ei taga andmete säilimist tulekahju ja veeõnnetuse korral, varguse ning tahtliku andmete hävitamise eest. 
Kõige kindlam on, lisaks kohalikule varundusele, kasutada ka turvalist kaugvarundust.

Varundus.png

Kaugvarundusega ei pea sa enam varundusele mõtlema. 
Meie tarkvara varundab automaatselt Sinule vajalikud andmed meie turvalisse andmekeskusesse, kust saab neid alati taastada. . 

Privaatsus 
• Sinu informatsioon on Sinu informatsioon, mitte meie informatsioon. 
• Me ei müü Sinu andmeid kellelegi. 
• Me ei jaga sinu infot kellelegi.   
• Me ei kasuta sinu infot enda huvides. 
• Sa saad alati enda info tagasi. Meie tarkvara varundab automaatselt Sinule vajalikud andmed meie turvalisse andmekeskusesse, kust saab neid alati taastada. 

Varundusandmete saatmise turvalisus 
Kõik andmed krüpteeritakse enne edastamist sõjaväe taseme krüpteeringuga ning saadetakse läbi 128-bitise SSL ühenduse(enamus pangad kasutavad sama lahendust) meie serveritesse. 

Andmekeskuse turvalisus

Asukoht
Serverid asuvad üle maailma maailmatasemel andmekeskustes.Kõik andmekeskused omavad SAS 70 või ISO 27001 sertifikaati.
Monitooring ja turvalisus
Kõikides andmekeskustes on kaamerad ja töölised, kes on kohal ööpäeva ringselt. Kõrvalisi isikuid ei lasta andmekeskustesse ning kõiki töötajaid kontrollitakse põhjalikult. 
Tuleohutus
Andmekeskustes on gaasi põhjal tulekustutussüsteemid. Tulekahju kustutamine ei ohusta servereid ja seal olevaid andmeid. 
Voolu ja võrgu tagamine 
Serveritel on ülepinge eest kaitsevad süsteemid ning voolu olemasolu elektrikatkestuste korral on tagatud suurte diiselgeneraatoritega. Kasutusel on dubleeritud võrguseadmed ja topeltinternet teenusepakkujad. 
Temperatuuri kontroll
Kõik andmekeskused omavad ruumide temperatuuri kontrollsüsteeme, mis tagavad serveritele optimaalse temperatuuri.

GHDuK.jpg
bpMgu.jpg

Meie jaoks on Teie andmete turvaline varundamine kõige tähtsam. Kasutame kõrget turvalisust, sõjaväe tasemel krüpteerimist ja maailma tasemel andmekeskust. Kaitseme Sinu andmeid hävimise ja võõraste ligipääsu eest.

 

 

 
1