1
1 1 1 1 11 11 1 1 1
1 1
  1 1 1 1 1     1

1

 

Kaamerad, läbipääsusüsteemid ja võrgutööd

Videovalve
Videovalve muudab objekte turvalisemaks, vähendab potentsiaalse ohu võimalusi ning võimaldab jälgida ja analüüsida toimuvat ka tagantjärgi. Lisaks tavapärasele salvestamisele, võimaldavad erinevad seadmed ja tarkvara ka liikumise kohta infot koguda, kliente loendada, nägusid ja autonumbreid tuvastada ning annavad teada häiretest. 
Pakume videovalvekaameraid, IP kaameraid, analoogkaameraid, infrapuna valgusteid, salvestusseadmeid ja servereid, tarkvara, kaableid ja tarvikuid ning videovalvesüsteemide paigaldust.

Läbipääsusüsteemid
Pakume erinevaid läbipääsusüsteeme ja nende paigaldust. Läbipääsusüsteemidega on võimalik määrata õigust ligipääsuks erinevatele aladele ja hoonetele. Keskse süsteemiga saab lisada ka tööaja arvestussüsteemi, mis annab täpse ülevaate töötajate töötundidest ja liikumisest. Läbipääsu lahendusi on mitmeid, näiteks magnetkaardid, ID kaardid, RIF kaardid ja paelad.

Arvutivõrgu ehitus ja võrgutööd
Abistame arvutivõrkude planeerimisel, ehitamisel ja muutmisel. Arvutivõrku peab hästi planeerima, et kõik toimiks korrektselt ja turvaliselt ning et tulevikus oleks võrgu laiendamine lihtne. Lisaks kaabeldusele, on enamasti vaja ka ruutereid, swiche või teisi seadmeid ning arvestama peab iga maja ja võrgu iseärasustega. Pakume abi ka vajalike seadmete valimisel ning loomulikult saab kõik vajalikud tooted meilt.

 

 
1