1
1 1 1 1 11 11 1 1 1
1 1
  1 1 1 1 1     1

1

Tooted

Uued ja kasutatud arvutid, serverid, võrguseadmed
Meilt saab, nii uusi kui kasutatud, laua- ja sülearvuteid, servereid, võrguseadmeid ning kõiki teisi IT alaseid tooteid. Abistame ka arvutite ja tarkvara valikul ning komplekteerime arvuteid vastavalt soovile. Meie ladudes on saadaval, kõikide levinumate tootjate, arvutid ja komponendid. Näiteks on saadaval levinumad HP/Compaq, IBM/Lenovo, Dell, Sony, Toshiba, Samsung, Acer, Fujitsu Siemens, Asus, MSI, Apple, ML, Ordi, Desknote ja teiste tootjate arvutid. Meie müüdavad kasutatud arvutid on aga, üldjuhul, äriklientidel rendis olnud mudelid, mis on testitud ja kontrollitud ning garantiiga.

Pakkumisi ning abi arvutite valikul võib julgelt küsida

Tarkvara ja Antiviirused
Abi saab ka tarkvara valikul. Meilt saab nii levinud kui vähem tuntud tarkvara. Näiteks saab meilt Microsofti tarkvara(operatsioonisüsteemid, kontoritarkvara ja kõike muud), vabavaralist tarkvara, antiviiruseid, fototöötlus- ja kujundusprogramme, mänge ja palju muud. Küsida võib julgelt ka vähem levinud tarkvara. Abistame ka juhendamisega tarkvara paigaldamisel ja seadistamisel.

Sülearvuti varuosad ja parandus
Parandame ja pakume kõiki komponente sülearvutitele. Näiteks ekraane, laadijaid, akusid, klaviatuure, emaplaate, kõvakettaid, RAM mälusid ja kõiki teisi komponente ning nende vahetust. Enamasti saame pakkuda sülearvutite komponente soodsamalt kui esindused ja teised poed Eestis.

IT ja multimeedia kaablid, adapterid ja tarvikud
Pakume ka arvuti kaableid ja tarvikuid, arvutivõrgu kaableid ja tööriistu, audio ja video kaableid ning üleminekuid, GPS-e ja nende tarvikuid, elektrivõrgu kaableid ja tarvikuid, konvertereid, pikendajaid, testimis- ja mõõteriistu ning toiteallikaid.

 

 

1
 
1